O firmie

Idex Audio

Witamy państwa na stronach IDEX Audio.

Firma IDEX Ltd jest angielskim producentem sprzętu elektroakustycznego. Profesjonalne zestawy głośnikowe zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o klientach poszukujących profesjonalnego nagłośnienia odtwarzającego wysokiej jakości dźwięk w umiarkowanej cenie. Zestawy nagłaśniające marki IDEX Audio oraz liczne akcesoria znajdują zastosowanie zwłaszcza do wyposażenia klubów, szkół, dyskotek, sal konferencyjnych, estrad, imprez plenerowych itp.

Produkcja realizowana jest w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne, przy współpracy z najlepszymi specjalistami w branży Pro-Audio. Zarówno na etapie projektowania jak i produkcji wykorzystywane są szerokie powiązania firmy IDEX Ltd z innymi firmami w branży Pro-Audio oraz ośrodkami naukowo-badawczymi na terenie Europy i Azji. Współpraca ta pozwala uzyskać dużą elastyczność w działaniu, zapewnić wysoką jakość głośników, kolumn głośnikowych i osprzętu, a przy tym utrzymać optymalny stosunek ceny do jakości.

Systemy nagłośnieniowe marki IDEX Audio są znane i sprzedawane do wielu krajów świata, a największym powodzeniem cieszą się na rynku europejskim.

Jeśli nie znaleźli Państwo naszych produktów w pobliskiej sieci handlowej, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośredni w naszej siedzibie. Będziecie mogli Państwo ocenić walory akustyczne zestawów nagłaśniających IDEX Audio, skonsultować z doradcą swój wybór i dokonać zakupu. Można także uzyskać porady techniczne związane ze sprzętem nagłośnieniowym oraz z jego instalowaniem czy projektowaniem instalacji. Zamówienia można również składać wypełniając formularz kontaktowy.

Zapraszamy Państwa do współpracy.